Nordic Design


NORDIC DESIGN Cane-line wyposażenie wnętrz
NORDIC DESIGN Cane-line wyposażenie wnętrz

Kolekcja MADE BY NATURE & AWARD-WINNING DANISH DESIGNERS została stworzona przez zespół znanych projektantów dla firmy Cane-line kilka lat temu i … zachwyciła krytyków designu, ale ja jako obserwator trendów zajmujący się analizowaniem i przewidywaniem tego co będzie modne, w chwili powstawania tej kolekcji wiedziałem, że w naszym kraju nie będzie sukcesów sprzedażowych. Kolekcja została stworzona z myślą o świadomych konsumentach, którzy cenią dobry design, surowce naturalne i nie boją się zapłacić wysoką cenę za produkt doskonały. Niestety w Polsce wielu zamożnych konsumentów zatrzymało się na poziomie znanej skandynawskiej siecówki, która premiuje samodzielny montaż mebli i jest skierowana do masowego odbiorcy. Klinci tej sieciówki oczekują, że ceny butikowe będą zbliżone do tych, które obowiązują w sklepach wielkopowierzniowych, dlatego z przerażeniem reaguja nawet na najlepsze oferty sklepów specjalistycznych, oferujących rzeczy unikatowe.

SIDD CHAIR brown Cane-line nowoczesne krzesła
SIDD CHAIR brown Cane-line nowoczesne krzesła

Pomimo tych wątpliwości podjeliśmy śmiałą decyzje o wprowadzeniu do sprzedaży w Willow House mebli, które zaprojektowali Foersom & Hiort-Lorenzen czy też duet Strand+Hvass i … dobrze, bo naszymi klientami są osoby świadome wartości oferowanych produktów, którze chcą mieć rzeczy i meble wyjątkowe.

ELEMENTS meble aluminiowe. Cane-line elements
ELEMENTS meble aluminiowe. Cane-line elements

W tym roku ta kolekcja przeszła dużą metamorfozę i przeobraziła się w Elements, czyli koncept mebli i artykułów wyposażenia wnętrz  kompatybilny z innymi liniami Cane-line. Oczywiście w naturalny sposób Elements zawitało w Willow House i … tym razem cieszy się szerokim zainteresowaniem, gdyż posiada wiele elementów, które jeszcze są niedosępne w supermarketach.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com.

Up ↑

%d blogerów lubi to: