Butikowe wakacje


Zdecydowanie nie lubię tłoku nadmorskich kurortów w okresie wakacyjnym. Nie lubię tego niezwykłego wrażenia, gdy wchodząc na plażę czuję się tak, jak otwierając drzwi do przydrożnego Mc Donalda w szczycie powrotów z wakacji i gdy na dodatek weszły tam trzy wycieczki autokarowe. Nie lubię górskich wędrówek na popularnych szlakach, gdzie tłumy spacerowiczów mieszają się z fasiągami wożącymi wygodnickich i niedomagających jak do świętego obrazu. Nie lubię kolejek na basen lub do term, gdzie muszę czekać na zwolnienie miejsca w brodziku lub uzyskanie wstępu, gdy wyjdzie rodzina z rozbrykanym „lejkiem”. Nie lubię bylejakości wszechobecnych ogródków piwnych z niewygodnymi meblami zmuszającymi konsumentów do szybszego zwolnienia miejsca. Nie lubię miernych ośrodków wczasowych z fajansowymi kubkami i aluminiowymi sztućcami z poprzedniej epoki. Nie lubię sieciowych hoteli oferujących wszystko, dużo i tanio z animacjami dla gamoniów. Nie lubię!

Wybieram tę niepowtarzalną atmosferę, którą oferują butikowe pensjonaty i hotele. Aby wzbudzić Waszą zazdrość prezentuję zdjęcia z wyjątkowego miejsca, które zachwyca nie tylko magicznym ogrodem i przyjemnym basenem z sąsiadującą sauną, ale również niezwykłym wyposażeniem na najwyższym poziomie. Nie będę prezentować wnętrz, które sprawiają, że zdobycie tam „miejscówki” będzie za chwilę niemożliwe, ograniczę się do części outdoor ze wspaniałymi miejscami widokowymi i strefami relaksu, gdzie można wstawić tylko markowe, doskonałej jakości meble i parasole ogrodowe.

Wspaniałym gospodarzom zaoferowałem nieśmiało pomoc Willow House w uzupełnieniu mebli na tarasy, gdyż planują wymianę leżaków i foteli, które w niektórych obiektach służyłyby do okresu pełnej dysfunkcji. Oferta wysłana!

Rezerwacja na przyszły rok złożona 🙂 . Nie odmówię sobie wymarzonych wakacji w Villa Paradiso.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: