Piękne, niepotrzebne rzeczy


Villa Collection
Villa Collection

Czy pamiętacie dawną Villa  Collection? Ja TAK! Szkoda, że kryzys zmiótł tę firmę z rynku kilka lat temu, a firma, która ją przejęła – Bovictus A/S reanimowała ją w ograniczonym zakresie. Obecnie Villa Collection oferuje doskonałe świece i wyszukane zapachy, a ja pamiętam jakie wrażenie robiły na mnie meble, lampy, lustra, świece, serwetki, wazony, sztuczne kwiaty i rośliny oraz inne piękne, niepotrzebne rzeczy, które trafiały do sprzedaży w Willow House.

Villa Collection
Villa Collection

Z wielką przyjemnością co jakiś czas oglądam katalogi (do których bardziej pasuje określenie albumy) wydane przez Villa Collection i szukam w nich inspiracji w doborze dodatków do wystroju Willow House. W latach swojej świetności Villa Collection wydawała piękne albumy dwa razy do roku, które swoje premiery miały na targach Tendence i Ambiente. Pamiętam, że większość właścicieli luksusowych butików z artykułami wyposażenia wnętrz pierwsze kroki na tych targach kierowały właśnie do Villa Collection, aby zobaczyć … co będzie modne w nadchodzącym sezonie.

Villa Collection
Villa Collection

Marka była doskonała, a obecnie wielu naśladowców nie jest w stanie jej dorównać, pomimo doskonałych wzorców. Wiele „sieciówek” oferuje słabej jakości produkty, które niestety nie dorównują pięknym przedmiotom z Villa Collection.

Villa Collection
Villa Collection

Obserwuję tę markę z wielką uwagą i nadzieją na powrót do dawnej świetności. Oczywiście z wielką przyjemnością oglądam stoiska targowe tej marki, która w tym roku zaistniała na największych imprezach targowych w Paryżu, Frankfurcie, Hamburgu i Oslo.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: