Cane-line Soft-Touch® komfort w ogrodzie


DIAMOND WEAVE® Cane-line ekskluzywne meble ogrodowe Soft-Touch®
DIAMOND WEAVE® Cane-line ekskluzywne meble ogrodowe Soft-Touch®

Cane-line Soft-Touch® komfort w ogrodzie – tytuł nic nie powie, przedstawione zdjęcia również nie będą miały wpływu na sprzedaż prezentowanych mebli, które zaliczam do najlepszych na rynku w tym sezonie, ale może kogoś zainspiruję do wizyty w Willow House w celu wypróbowania prezentowanych mebli. Oczywiście są to meble dla najbardziej wymagających klientów z zasobnym portfelem, czyli meble nie dla każdego. Osobiście zaliczam je do kategorii ekskluzywne meble ogrodowe, gdyż takie są. Dzisiaj nie będę pisać o designerach i poszczególnych kolekcjach, dzisiaj chcę jedynie zaprezentować tkaninę Cane-line Soft-Touch®.

DIAMOND WEAVE® Cane-line ekskluzywne meble ogrodowe
DIAMOND WEAVE® Cane-line ekskluzywne meble ogrodowe

Czytelnicy eco+design zapewne pamiętają mój zachwyt kolekcją DIAMOND WEAVE®, o której pisałem równo trzy lata temu … ale wówczas nie wiedziałem, że powstaną takie tkaniny jak Cane-line Soft-Touch®. Dzisiaj te meble wyznaczają nowe trendy we wzornictwie mebli plenerowych, a może mebli uniwersalnych … mebli do wnętrz i ogrodów? Akurat zestaw ze zdjęcia powyżej, dzięki właśnie poduszką z tkaniny Cane-line Soft-Touch®, doskonale wpisuje się w przestrzeń nowoczesnego wnętrza loftu lub dużego apartamentu.

CONIC Cane-line Soft-Touch® meble na taras
CONIC Cane-line Soft-Touch® meble na taras

CONIC – te meble najlepiej prezentują się na tarasie, nad basenem lub w ogrodzie. Tutaj tkanina Cane-line Soft-Touch® została użyta jako część konstrukcyjna i meble wyglądają … lepiej.

CONIC Cane-line Soft-Touch®. W czasie deszczu
CONIC Cane-line Soft-Touch®. W czasie deszczu

A jak zachowują się meble z tkaniny CONIC Cane-line Soft-Touch® w naszych warunkach klimatycznych? Przekonajcie się SAMI 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com.

Up ↑

%d blogerów lubi to: