Wygodny fotel ogrodowy


Wygodny fotel ogrodowy Kingston Sunchair. Designed by Foersom & Hiort-Lorenzen MD
Wygodny fotel ogrodowy Kingston Sunchair. Designed by Foersom & Hiort-Lorenzen MDD

Meble ogrodowe, meble plenerowe, meble bulwarowe czyli outdoor furniture to meble, na których się znam 🙂 . Właśnie przygotowuję cykl materiałów prasowych dla kilku tytułów zajmujących się designem, wystrojem wnętrz, meblami, projektami domów, tarasów i ogrodów. Do tej pory najczęściej pisałem o meblach wyplatanych z tradycyjnych i nowoczesnych materiałów plecionkarskich oraz o najlepszych firmach, które oferują swoje meble na naszym i europejskim rynku. Oczywiście miało to bezpośredni związek z Willow House, gdzie można te meble obejrzeć , wypróbować i najważniejsze … kupić. Obecnie chcę przygotować materiały, w których skoncentruję się na … WYGODZIE w ich wykorzystaniu i eksploatacji, czyli Life Made Comfortable. Dzisiaj wybieram – wygodny fotel ogrodowy, który można wykorzystać w ogrodzie i … w domu. Tak, jestem fanem mebli, które można swobodnie wykorzystywać w wielu miejscach. Na pierwszy ogień wybieram mój ulubiony Kingston Sunchair, fotel który zaprojektowali znani designerzy Foersom & Hiort-Lorenzen z MDD. Fotel na rynku funkcjonuje już kilka lat i niestety z uwagi na wysoką cenę nie jest meblem ogólnie dostępnym. Jedno jest pewne, fotel jest bardzo wygodny i nie wymaga „specjalnej troski” a Ci szczęśliwcy, którzy mają te fotele na swoich tarasach są zachwyceni.

Wygodny fotel Diamond Lounge Highback. Design by Foersom & Hiort-Lorenzen MDD
Wygodny fotel Diamond Lounge Highback. Design by Foersom & Hiort-Lorenzen MDD

Oczywiście nie każdy gustuje w meblach wyplatanych i woli rozwiązania super nowoczesne, czyli specjalne tkaniny i gąbki, które pozwalają pozostawić nasz wygodny fotel na tarasie lub w ogrodzie „bez opieki” nawet w deszczowe dni. Tutaj proponuję Diamond Lounge Highback, czyli fotel z wysokim oparciem, który zapewnia komfortowy wypoczynek w ogrodzie i w domu. Często meble z kolekcji Diamond proponuje klientom do nowoczesnych apartamentów lub loftów, szczególnie w tych ostatnich wyglądają doskonale.

Wygodny fotel ogrodowy Ashley. Georgia Garden
Wygodny fotel ogrodowy Ashley. Georgia Garden

Na koniec zostawiłem fotel z wysuwanym podnóżkiem – Ashley z kolekcji Georgia Garden, ten fotel polecam miłośnikom mebli romantycznych. Co wyróżnia meble z kolekcji Georgia Garden z całej grupy mebli klasycznych nawiązujących do stylu kolonialnego lub … polskiego dworu, gdzie królowały kiedyś meble misternie wyplatane z wikliny? Nowoczesna plecionka Sika-FIBRE, która sprawia, że meble będą służyć przez wiele lat i nie skończą swój żywot w ognisku z okazji Hubertusa.

Oczywiście przedstawiam meble wyjątkowe: doskonale zaprojektowane, misternie wyplecione, starannie uszyte, wykonane z najlepszych materiałów, meble, które zaliczam do kategorii – ekskluzywne meble ogrodowe.

Meble ogrodowe - sklep
Meble ogrodowe – sklep

Jedna myśl na temat “Wygodny fotel ogrodowy

Dodaj własny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: