Zyskaj dzięki markom premium


Kiedyś hotele o klasie 4 i 5 gwiazdek starannie dobierały wyposażenie wnętrz: meble, pościel, dekoracje. Starannie selekcjonowały również marki. Dzisiaj nawet w hotelach, które komunikują swoim klientom, że są luksusowe goszczą marki ze średniej, a nawet najniższej półki, gdyż właściciele narzucają menedżerom szukanie oszczędności, a ci zamiast szukać optymalnych rozwiązań ogłaszają przetargi, gdzie podstawowym kryterium jest cena i … kupują „lipę”.

Ekskluzywne meble ogrodowe Lambert
Ekskluzywne meble wyplatane LAMBERT. David Niven SunLux. Official Dealer Willow House.

Często doradzam jako ekspert architektom przy wyborze mebli plenerowych, kawiarnianych i strefy spa. Spotykam się również z inwestorami, którzy liczą na niskie ceny i bardzo wysokie rabaty zapominając, że obiekty klasy premium powinny popierać się markami … PREMIUM. Dla mnie jest to oczywiste, ale dlaczego jest inaczej? Myślę, że w naszym kraju nadal nie ma świadomości konsumenckiej, a osoby, które korzystają z usług hoteli i obiektów spa często nie mają wiedzy i nie wymagają od usługodawcy prawdy, godząc się na bylejakość. Słabe meble i kiepskie kosmetyki do zabiegów – to idzie w parze. Często ze smutkiem obserwuję wyposażenie strefy spa lub basenu hotelowego, gdzie dominuje tania tandeta, a o klimacie decydują wygaszone światła.

Ekskluzywne lampy LE KLINT Elysion.
Ekskluzywne lampy LE KLINT Elysion.

Moja rada: każdy właściciel luksusowego obiektu powinien wymagać od zarządzających i odpowiedzialnych za wyposażenie obiektu, aby dbali o wszystkie strefy hotelu i wszędzie używali najlepszych marek, a z pewnością przyniesie to profity dla całej inwestycji.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com.

Up ↑

%d blogerów lubi to: