Meble ogrodowe


OUTDOOR FURNITURE

Jak wybrać najlepsze meble ogrodowe?

Meble ogrodowe dostępne w Willow House
Meble ogrodowe dostępne w Willow House

Jeszcze do niedawna w artykułach na blogu proponowałem określenie meble plenerowe, które w mojej ocenie trafniej określało meble, które wszyscy klasyfikują jako meble ogrodowe. Co prawda Monachijczycy, podobnie jak Francuzi najchętniej używają określenia meble bulwarowe, Niemcy z północy i Holendrzy – meble wolego czasu, jednak generalnie, jeżeli chcemy trafić na ładne meble do ogrodu, na balkon lub taras zalecam użycia określenia Outdoor Furniture, oczywiście jeżeli nie chcemy, aby pojawiły się nam w wynikach wyszukiwania toporne stoły i ławy z ciosanego drewna. Możemy również użyć nazw własnych najlepszych producentów mebli outdoor i tutaj pojawia się problem (!), które firmy należą do najlepszych producentów mebli ogrodowych? Gdzie szukać prawdy? W najpopularniejszej wyszukiwarce około 70% wyników to linki sponsorowane, gdzie każdy ogłasza: „Nasze meble są najlepsze”, „Oferujemy luksusowe meble na taras”, „Naszą ofertę kierujemy do najzamożniejszych klientów”, „Nasze meble są wyjątkowe” itd, itd. Oczywiście duża grupa blogerów, którzy żyją z działań reklamowych zaświadczy, że tak właśnie jest, że to właśnie te meble są najlepsze, że te leżaki ogrodowe sprawiły, że opaliliśmy się w pięć minut i to w cieniu. Od kilku lat na eco+design piszę o meblach ogrodowych i stwierdzam, że z informacji na blogu korzysta coraz mniej czytelników. Bardzo dużo osób przeniosło się na FB, a tam ograniczają się do klikania „lubię to” lub ignorowania zdjęć i informacji.

Najlepsze meble ogrodowe
Najlepsze meble ogrodowe

Oczywiście ręce mi opadają, gdy w sieci widzę meble ogrodowe, które nie zasługują na miano „słabe” i są prezentowane jako „luksusowe”, a amatorzy złudzeń klikają bez zastanowienia „lubię to”. Nie dziwię się takim reakcjom , gdyż większość osób nie ma wiedzy. Dlatego w ramach blogu chcę uruchomić dział PORADY (?), gdzie odpowiem na pytania dotyczące poruszanych kwestii:

Jakie meble wybrać do ogrodu?

Jakie meble są najlepsze na taras?

Czy na balkon wybrać krzesła sztaplowane?

Jakie meble są praktyczniejsze: wyplatane czy aluminiowe?

Czy meble z egzotycznego drewna TEAK trzeba zabezpieczać?

Dlaczego meble ze stali szlachetnej są drogie?

Które meble ogrodowe możemy wykorzystać we wnętrzach?

Chętnie odpowiem również na pytania czytelników dziennika, oczywiście z zachowaniem należytej staranności. Proszę zadawać pytania dotyczące wszystkich marek, a nie tylko tych, które są oferowane w Willow House.

Polecam również moje usługi konsultacyjne inwestorom instytucjonalnym, którzy chcą skorzystać z mojej wiedzy w ramach projektu Broker Meblowy lub Willow House Contact.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Blog na WordPress.com.

Up ↑

%d blogerów lubi to: