Wnętrza komercyjne


Meble obiektowe Sika-Design

Nie mam ambicji tworzyć opracowania dla architektów, projektantów, stylistów i dekoratorów wnętrz, którzy specjalizują się w tego rodzaju działalności. Nie chcę również wyręczać redakcji specjalistycznych katalogów, magazynów i wydawnictw poświęconych wyposażaniu biur i wnętrz użyteczności publicznej. Nie mam również zielonego pojęcia o wyposażeniu toalet i łazienek jak również systemów zabezpieczeń, instalacji i sprzętu RTV. Nie aspiruję do narzucania rozwiązań całościowych dla wielkich projektów. Chcę jedynie zainteresować inwestorów wyjątkowymi meblami i oświetleniem, jakie oferuję w Willow House i programie Broker Meblowy.

Meble do lobby Sika-Design

Często, jako dostawca wyjątkowych mebli, bierzemy udział w kompleksowych projektach, które są tworzone przez najlepszych architektów i pracownie architektoniczne w kraju i tutaj musimy wykorzystać naszą wszechstronną wiedzę,  wyszukać meble, które wpiszą się w układ funkcjonalny, dopasują się do wybranej kolorystyki i faktur ścian oraz sufitów (bardzo rzadko kolor ścian dopasowuje się do mebli) i  spełnią wszelkie oczekiwania najbardziej wymagających klientów, aby stworzyć spójną wizualną całość i podnieść prestiż miejsca.

Twist zestaw mebli konferencyjnych Can-line

Bardzo często, już na etapie projektowania przestrzeni, nasi inwestorzy wraz z nadzorującymi projekty architektami odwiedzają nasz salon, aby wybrać … dodatki, które stają się ważnym elementem wyposażenia całości. Oczywiście w tej działalności mam bardzo duże ułatwienie, gdyż zespół Willow House uzupełnia się doskonale, a ja jako specjalista od mebli plenerowych, z plecionki Lloyd Loom i wyplatanych często muszę „walczyć” ze zwolennikami mebli tapicerowanych tkaninami lub skórami. Oczywiście decydujący wpływ na całość projektu ma klient, ale zawsze staramy się dostarczyć meble najwyższej jakości i tutaj nie ma problemu, gdyż pracujemy z najlepszymi producentami mebli i oświetlenia na świecie. Nie wierzycie? Zapraszam na www.willowhouse.pl

Wnętrza komercyjne

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Blog na WordPress.com.

Up ↑

%d blogerów lubi to: