Meble plenerowe NORLIC by Cane-line


Meble ogrodowe Norlic. KLINT

W ramach projektu Willow House otrzymaliśmy zadanie przeprowadzenia testu nowej kolekcji mebli plenerowych duńskiej firmy Cane-line – NORLIC. Warto zapamiętać. Nowa kolekcja powstała z myślą o wyposażaniu obiektów: kawiarni, hoteli, ośrodków SPA. Kolekcja Norlic doskonale została przyjęła w bogatszych krajach Europy, u nas … trwa test 🙂

Meble ogrodowe Norlic. MARSK

Mam nadzieję, że Norlic przypadnie do gustu naszym klientom. Meble doskonałej jakości produkowane według standardów Cane-line. Bardzo wygodne z poduszkami dobrej jakości.

Meble ogrodowe Norlic. NOR

Na dzień dzisiejszy w Willow House prezentujemy meble w ciepłym szarym kolorze z jasnymi poduszkami. Docelowo w sprzedaży meble w kolorze naturalnym, mocca, grafitowym i czarnym. Poduszki białe i czarne.

Meble ogrodowe Norlic. FJORD

W kolekcji wygodne krzesła, fotele i niewielki, modułowy zestaw wypoczynkowy Fjord. Zestaw, który można swobodnie rozbudowywać w zależności od potrzeb.

Meble ogrodowe Norlic. FJORD

Uważny czytelnik dziennika zapyta. Po co wprowadzać nową markę skoro meble Cane-line należą do najlepszych mebli plenerowych w Europie i na świecie? Odpowiedź jest prosta. Meble NORLIC są zaprojektowane z myślą właśnie o obiektach chociaż ja widzę je na tarasach i ogrodach prywatnych inwestorów. Zainteresowanych zapraszam do Willow House. Official Cane-line Flagship Dealer

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: