Parasole przeciwsłoneczne Umbrosa


Parasol przeciwsłoneczny Rimbou Venus.

Dzisiaj dalszy ciąg opowieści o parasolach przecisłonecznych. Jeżeli szukacie parasala do ogrodu, na taras lub balkon to dzisiaj prawdziwe perełki – parasole przecisłoneczne UMBROSA.

Parasol przeciwsłoneczny Rimbou Lotus. Umbrosa

Szczególną uwagę przykuwa parasol przeciwsłoneczny LOTUS z kolekcji Rimbou®. Konstrukacja wykonana z wysokiej jakości aluminium, stali i włókna szlanego. Parasol jest zamocowany na obrotowej, stabilnej podstawie. Tak jak we wszystkich parasolach Umbrosa® można wybrać jeden z kilkunasu kolorów materiału użytego do uszycia płachty parasola (może w tym wypadku trafniejszym określeniem jest nazwa – daszek przeciwsłoneczny?).

Parasol ogrodowy Eclipse. Umbrosa

Zupełnie innym, nowatorskim potraktowaniem tematu ogrodowych parasoli przecisłonecznych jest projekt ECLIPSE®.  Parasol o średnicy 300 cm o konstukcji z anodyzowanego aluminium i włókna szklanego z niezwykle łatwą regulacją wysokości i kąta nachylenia czaszy, z możliwością obracania parasola o 360° wokół własnej osi zachwyca. Parasol został zaprojektowany w pracowni NG Design i należy do najlepszych projektów belgijskich designerów.

Obok Eclipse® wyjątkowe miejsce zjmuje również futurystyczny parasol ICARUS®, ale temu projektowi chcę poświęcić osobny wpis w dzienniku. A dzisiaj jeszcze PARAFLEX®:

Parasol na balkon. Paraflex Wallflex. Umbrosa

PARAFLEX® daje najwięcej możliwości, obok normalego wykorzystania w ogrodzie parasol można mocować do ściany jako parasol balkonowy 🙂 . Bardzo łatwy montaż i doskonała jakość sprawiają, że jest to najchętniej kupowany parasol z całej kolekcji UMBROSA®. Jeżeli kogoś zainteresowałem tymi parasolami przecisłonecznymi i chce poznać szczegóły zapraszam do Willow House. Tam również ciekawe płachty zacieniające, ale o tym innym razem. To co ważne: parasole są produkowane w Belgii. Warto zaufać europejskiej produkcji.

3 myśli na temat “Parasole przeciwsłoneczne Umbrosa

Dodaj własny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: