Nowy rok, nowe kolekcje


Cane-line ekskluzywne meble plenerowe Diamond

Z wielką przyjemnością zapoznałem się z najnowszym katalogiem firmy Cane-line. Jak zwykle doskonale wybrane i przemyślane kolekcjie stworzone przez najlepszych designerów specjalnie dla Cane-line. Jak zwykle wiele nowości, które zaskakują nowatorstwem i wzbudzają zainteresowanie już w pierwszym momencie. Jak zwykle świetne zdjęcia, które zawsze cieszą znajomych fotoedytorów i redaktorów z czasopism trakujących o wyposażaniu wnętrz i ogrodów, modzie i nowoczesnym stylu życia.

Diamond white ekskluzywne meble Cane-line

Katalog otwierają meble z kolekcji Diamond White, które jesienią prezentowaliśmy na dużej wystawie w warszawskiej Domotece (najbardziej prestiżowym centrum wyposażenia wnętrz w Polsce). Wystawa była świtaową premierą tych mebli po prezentacji na targach SPOGA. Cieszy mnie fakt, że jako pierwsi pokazaliśmy tę kolekcję w Europie, a nasza opinia jako atoryzowanego dystrybutora miała wpływ na kształt najnowszego katalogu firmy Cane-line.

Diamond Lounge ekskluzywne meble ogrodowe Cane-line

W bieżącym roku meble z tej kolekcji na stałe zagoszczą na naszej ekspozycji w Willow House Domoteka. Nie oznacza to, że zaniedbujemy inne linie, z którymi kojarzone są galerie Willow House. Nowoczesne huśtawki, duże zestawy wypoczynkowe: Belmont, Chester, Savannah a także najchętniej kupowane przez naszych klientów doskonałe fotele i krzesła z nowoczesnych materiałów plecionkarskich.

MEBLE OGRODOWE sklep Willow House

6 Responses to Nowy rok, nowe kolekcje

 1. Wicker pisze:

  Piękne meble, ale czy nadają się do ogrodu? Ja osobiście wolę meble wyplatane z wikliny, lub technorattanu.

  • Jak najbardziej! Doskonałe meble do ogrodu. Z kolekcji Diamond też są dostępne meble wyplatane z antracytowej plecionki Cane-line.Prezentuję je w blogu Cane-line w Willow House.

 2. Ola pisze:

  bardzo piękne. wolę od rattanowych 🙂

 3. Olga Strużyna pisze:

  podoba mi się ta nowa kolekcja. Lekki skos w dole tylnej części mebla nadaje mu świetną, raczej dotąd niespotykaną formę. Poduszki są lekkie, wprowadzają relaks, luz podobnie jak w modzie – styl casual. Dodatkową dekoracją kolekcji są okrągłe stoliki, po prostu piękne:)
  już się nie mogę doczekać, kiedy odwiedzę Domotekę i sprawdzę, czy wygodnie się siedzi na meblach Diamond!!!

  • Mam podobne odczucia 🙂 Określenie „casual” DOSKONAŁE może jednak być odbierane niejednoznacznie, bo czy w tym wypadku ten styl określimy jako swobodny, niedbały czy na luzie, a może meble odbierzemy jako sezonowe? 🙂

 4. lans pisze:

  Firma Cane – Line dla mnie to klasyka połączona z nowoczesnością – tak jest w przypadku belmont’a, chester’a czy nawet savannah. Ta kolekcja to już tylko nowoczesność – inna linia, inny materiał. Też ciekawie… pewnie zaglądnę zobaczyć jak to się prezentuje „na żywo”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d bloggers like this: