Projektowanie oraz wyposażania tarasów i ogrodów


Willow House. Projektowanie oraz wyposażanie tarasów i ogrodów

Miłośnicy mebli firmy Cane-line doskonale je znają, a my w Willow House wiemy jak zaprojektować taras lub ogród. Obawiam się, że  po tej publikacji liczna grupa architektów i projektantów przestanie nas lubić … za pozbawianie ich możliwości zarobkowania. Według mojej oceny jest to mylące, gdyż zawsze uważałem, że poważny inwestor powinien zakup mebli zaplanować już na etapie projektowania, a do tego potrzebny jest architekt. Dlatego śmiało namawiam – KUPUJ Z ARCHITEKTEM.

Willow House. Projektowanie oraz wyposażanie tarasów i ogrodów
Cóż, my w Willow House mamy również zdolnych projektantów, a dodatkowo wszechstronną wiedzę na temat mebli plenerowych, tarasów, donic i innych artykułów do wyposażenia ogrodu, oranżerii, basenu a także ośrodka SPA, pensjonatu lub hotelu. Dlatego warto skorzystać z naszej wiedzy i zdobyć niezbędne wiadomości o meblach sprzedawanych w naszych salonach, do których zapraszamy również architektów i projektantów.
Willow House. Projektowanie oraz wyposażanie tarasów i ogrodów

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do inwestorów, którzy już mają taras i … nie są zdecydowani do końca jakie meble spełnią ich marzenia o komfortowym wypoczynku, idealnym wykorzystaniu miejsca i zapewnią prestiż. Wszystkie te warunki oferują meble z Willow House.

Willow House. Projektowanie oraz wyposażanie tarasów i ogrodów
Oczywiście inwestorzy, którzy chcą mieć idealny taras mogą skorzystać z naszych usług projektowych i zapoznać się z naszą ofertą dotyczącą tarasów z drewna i materiałów ekologicznych, które idealnie komponują się ze sprzedawanymi w Willow House meblami.
Willow House. Projektowanie oraz wyposażanie tarasów i ogrodów
Ci klienci, którzy nam zaufali mają idealne tarsy, meble i pięknie wyposażone ogrody. Nie muszą się  martwić  o ich trwałość, gdyż dostarczamy meble tylko najwyższej jakości. Jedynym powodem, dla którego dokonują zmian w swoim otoczeniu jest chęć posiadania nowego koloru, dokupienie nowych elementów lub radykalna zmiana związana z chęcią wymiany mebli na inne, nowsze, modniejsze (cóż, samochody też zmieniamy :-) ).
Willow House. Projektowanie oraz wyposażanie tarasów i ogrodów
W moim dzienniku pisałem o tym, że inwestorzy bardzo często do mebli plenerowych nie przywiązują wagi i kupują meble przypadkowe lub kierują się jedynym kryterium jakim jest cena … korzystając z oferty sklepów sprzedjących meble pośledniej jakości, które w krótkim czasie ulegają uszkodzeniu lub sprawiają, że nasz wypoczynek przenosimy na … kocyk lub hamak ogrodowy, bo meble są zwyczajnie … niewygodne. Specjalnie dla tych klientów uruchamiamy sprzedaż HAMAKÓW.
Podsumowuję:
Kupuj z architektem
Korzystaj z naszych porad
Zaprojektuj z nami swój taras
i najważniejsze KUPUJ W WILLOW HOUSE :-) Zapraszam!
 
MEBLE OGRODOWE sklep Willow House

Jedna myśl na temat “Projektowanie oraz wyposażania tarasów i ogrodów

Dodaj własny

  1. Aż tak Panie Grzegorzu nie jestem zła:) Na szczęście coraz więcej klientów ufa nam architektom i wie, że taka współpraca jest opłacalna i pozwala na uniknięcie błędów:) tak naprawdę klient oszczędza a nie wydaje niepotrzebne pieniądze na fachowego doradcę (tak jak kiedyś wielu sądziło i się na tym „przejechało”)…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: