Tapety ekologiczne Eco-design


Kiedy kilka lat temu w firmie GABA 2 wprowadziliśmy na rynek ekologiczne tapety z kolekcji Eco-design, aby rozszerzyć naszą dotychczasową ofertę, w której dominowały plecionki rattanowe i maty bambusowe, oferty wysłaliśmy do producentów drzwi przesuwnych i  frontów meblowych. Środowisko zareagowało sceptycznie, nie wszyscy byli na tyle odważni, aby wdrożyć nowe rozwiązania. I tutaj miłe zaskoczenie – projektanci wnętrz zaczęli chętnie wykorzystywać nasze tapety w swoich projektach. Najczęściej tapety ekologiczne Eco+design są wykorzystywane w lokalach użyteczności publicznej, ale ostatnio coraz częściej w nowoczesnych apartamentach i loftach. Zauważyliśmy również, że wiele osób używa naszych tapet do … renowacji starych mebli. Tapety łatwo się klei i można dzięki nim zmienić swoje mieszkanie poprzez ich naklejenie na ściany, drzwi przesuwne i fronty mebli.

Tapety ekologiczne Eco-design
Tapety ekologiczne Eco-design
Tapety ekologiczne Eco-design
Tapety ekologiczne Eco-design

Więcej informacji na stronie firmowej w dziale Tapety ekologiczne.

Sklep z wikliną

4 thoughts on “Tapety ekologiczne Eco-design

Add yours

  1. ekologiczna tapeta może nadawać się idealnie do pokoju dziecięcego, choć ja najchętniej odświeżyłabym za jej pomocą moją stara szafę. Przyklejenie tej tapety za pomocą standardowego kleju do tapet nie będzie stanowiło problemu?

  2. 3 lata temu używałam tych tapet do wyklejania starych szafek w kuchni, efekt był bardzo dobry – szkoda, że nie mam zdjęć (mam już nowe meble).

  3. Oklejanie mebli ekologicznymi tapetami na podkładzie papierowym jest bliskie sztuce Decoupage. Oklejanie mebli i ich lakierowanie było modne w XVIII wieku w Wenecji (lacca contrafatta). A może miłośnicy Decoupage podzielą się swoimi doświadczeniami?

  4. Super idea. Fak faktem, że decoupage w XVIII wieku zyskało przydomek „sztuki biedaków”, ale gdy zaczęli te techniki wykorzystywać Pablo Picasso, Matisse zmieniono opinię. Z czasem wielu twórców tworzących techniką decoupage uważa się za artystów. Wracam jednak do tapet ekologicznych, ponieważ dzisiaj techniką decoupage ozdabia się małe przednioty: pudełka, przybory toaletowe, idea oklejania starych mebli tapetami jest świetna. Wicker mobilizuje mnie do nowych działań – musimy do naszego sklepu Wiklinowy Dom (gdzie sprzedajemy tapety), wprowadzić tapety cięte na metry (pełna rolka 10 mb lub 18 mb to zbyt dużo).
    Ważne: do tagów wprowadzam: decoupage

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Blog na WordPress.com.

Up ↑

%d blogerów lubi to: