Sklep z koszami Willow House


Sklep z koszami Willow House

Galerie Willow House to nie tylko piękne meble do wnętrz i ogrodów. Willow House to także sklep z koszami. Oczywiście wynika to z tego, że mamy, jak powiedział jeden ze znanych architektów …”bzika na punkcie wyplatania”. Zresztą większość oferowanych w Willow House mebli to meble wyplatane lub produkowane z różnego rodzaju plecionek. Dzisiaj pomijam meble, a zajmę się tematem koszy. Miłośnicy rękodzieła i pięknych przedmiotów dostaną u nas najróżniejsze formy wyplatane, kosze, pojemniki, wazony, podkładki, tacki na owoce i pieczywo … mogę wymieniać tak długo, aż zanudzę czytelników. Każdy kto poszukuje wyrobów z wikliny, rattanu, hiacyntu wodnego, nowoczesnych syntetyków jest mile widziane w Willow House. Jeżeli w naszych galeriach nie znajdziecie poszukiwanego przedmiotu to zapraszam również do sklepu internetowego Wiklinowy Dom.

Sklep Wiklinowy Dom

3 thoughts on “Sklep z koszami Willow House

Add yours

  1. Tym razem zgodę się z komentatorem an.na, wolę oglądać i czytać o meblach…
    Kosze jak kosze, wiem że nie jest to marketowa miernota tylko niezły galeryjny wyrób ale wyplatane cuda to miałem okazje oglądać w polskiej stolicy wikliniarstwa w Centrum Wikliny (na pewno Pan zna) mnie tam lekko zamurowało…. Dosłownie – cuda na patyku! (jeżeli tak możemy powiedzieć o wiklinie) kosze… koszyki …. sukienki… biżuteria …. samolot…. i masa innych powalających wyplatanych ciekawostek …

  2. A ja lubię Willow House za to, że zawsze znajdę coś ciekawego, a kosze mają naprawdę ciekawe. Szczególnie podobała mi sie kolekcja koszy z hiacyntu i sznurka. A kto widział kosze z papieru – Shanghai News? dla mnie rewelacja!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Blog na WordPress.com.

Up ↑

%d blogerów lubi to: