Old Teak dla architektów


Old Teak drewno okrętowe

Jakie meble kupujemy? Jeżeli wyboru dokonujemy samodzielnie i nie jesteśmy designerami, krytykami designu, projektantami wnętrz – meble z grupy bezpiecznych czyli przeciętnych lub dobrej jakości klasyków. Trochę odważniej dokonujemy wyborów, gdy oddajemy się w ręce architektów i projektantów wnętrz. Do takich mebli należą stoły z drewna Teak ze starych łodzi rybackich. To wyjątkowe drewno zostało użyte do wytworzenia stołów z wielkim zamiłowaniem do szczegółów przez specjalistów z firmy STERN. Ci inwestorzy, którzy nabędą taki stół,  wraz z nim stają się posiadaczami nie tylko absolutnie wysokiej jakości ręcznie wytworzonego mebla dla indywidualisty, ale także mebla z historią. Każda sztuka jest unikatem z własną opowieścią. Struktura mebla jest zmienna, gdyż stół powstał z drewna, które ma  na powierzchni rysy, szczeliny i dziury, tworzące charakter produktu.

Stół Old Teak

Podsumowując: często wchodzę do niezwykłych wnętrz, w których stoją meble wyróżniające się z masy popularnych mebli i nadają niepowtarzalny charakter miejscu, wtedy wiem, że takie wnętrze stworzył znawca designu. Architekci kolekcją stołów Old Teak są zauroczeni.

8 thoughts on “Old Teak dla architektów

Add yours

  1. Witam, stół old teak – wydaje się być bardzo ciekawą propozycją. Wiem, że bardzo często z drewna teakowego wykonywane są podłogi na tarasach, zatem czy nadaje się on na zewnątrz?

  2. Tak, stoły z prawdziwego drewna Teak nadają się na zewnątrz. Warto jednak zadbać o te meble i stosować impregnaty chroniące przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Np. polecam spray Aquastopp firmy Stern właśnie do pielęgnacji drewna Teak.

  3. To nie jest chyba mebel, którego się szuka, a który się kupuje pod wpływem chwili, impulsu …
    Dobrze wyglądałby z bardzo nowoczesnymi krzesłami, żadne nostalgiczne klimaty!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Blog na WordPress.com.

Up ↑

%d blogerów lubi to: