Ekskluzywne meble ogrodowe Limbo


Ekskluzywne meble ogrodowe Limbo

Ekskluzywne meble ogrodowe LIMBO. Kilka razy podkreślałem, że określenie meble ogrodowe nie jest najlepsze dla mebli, które sprzedajemy w Willow House. Ty razem używam tego określenia z pełną premedytacją, ze względu na pozycjonowanie w sieci i ewentualne wyniki działania wyszukiwarek. Tak więc  doskonały zestaw mebli wypoczynkowych LIMBO firmy STERN prezentuję w dziale – Ekskluzywne meble ogrodowe. Robię to  dlatego, albowiem   są one tak doskonale zaprojektowane i tak wygodne, że już wiem jakie meble staną w moim ogrodzie zimowym. Oczywiście  mogą swobodnie stanąć w nowoczesnym salonie, lofcie, holu, poczekalni,  gdyż są uniwersalne. Musi to być jednak pomieszczenie nowoczesne. Pierwotnie do tego zestawu mebli podchodziłem z pewną rezerwą. Przekonałem się do nich dopiero, gdy je zobaczyłem z bliska, a gdy w nich usiadłem – wiedziałem, że musimy je mieć na ekspozycji w Willow House i … w mojej oranżerii.

Design Frans Schrofer (czy pamiętacie kolekcję PALMS, która zdobyła North Sea Pearls 2008 – może Limbo zyska podobne uznanie?).

8 Responses to Ekskluzywne meble ogrodowe Limbo

 1. Stylinga pisze:

  Z jakiej plecionki są wyplecione te meble?

 2. Jovi pisze:

  Z czego są wykonane nóżki w tych meblach, czy one są odporne na warunki atmosferyczne?

 3. an.na pisze:

  Super meble!

 4. lans pisze:

  wspaniałe meble, wspaniała kolekcja mebli ogrodowych! Cudowna linia i niezwykle oryginalny kształt. Czy gdzieś można zobaczyć Limbo w tak zwanej „naturze”?

 5. Wicker pisze:

  Miałem szczęście dzisiaj byłem w Willow House Domoteka i na Limbo zobaczyłem informację – sprzedane. Mogłem jednak zobaczyć te meble. Znacie mnie ze sceptycznego podejścia do technorattanu (w tym wypadku VIRO) – tym razem kapituluję, te meble są świetne. To co mnie zachwyciło to: 1. ergonomia, 2. staranność wyplotu, 3. bardzo ciekawa forma

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d bloggers like this: