Fotele Canberra i niezwykłe kolory


Już pisałem o fotelach Canberra, które zaliczyłem do ekskluzywnych mebli ogrodowych. Zachwycałem się fotelami w kolorze Camel i plecionką w optyce Lloyd Loom. Mimochodem usłyszałem, że styliści zamówili na ekspozycję w Willow House fotele w kolorze antycznej bieli i poduszki w kolorze – uwaga! – petrolblau, czyli w kolorze morskim. Byłem sceptycznie nastawiony do tego pomysłu. Dzisiaj będąc w magazynie zobaczyłem te poduchy i … szok! Rewelacja! Powtórzę, REWELACJA! Zestawienie kolorystyczne wyjątkowe. Rzadko się zdarza, że poduszki do mebli mogą zadecydować o chęci zmiany ulubionych foteli na tarasie i to nie ze względu na właściwości zastosowanej tkaniny Sunbrella® (odpornej na wszelkie działania – nawet na polewanie winem i sosem), ale koloru. W tym wypadku zestawienie kolorystyczne jest perfekcyjne, a moje dotychczasowe fotele na tarasie mogą czuć się poważnie zagrożone.

Fotele ogrodowe Canbera

4 thoughts on “Fotele Canberra i niezwykłe kolory

Add yours

  1. Faktycznie, ciekawe zestawienie kolorów, a tkaniny z firmy Sunbrella® są rzeczywiście genialne, bardzo drogie ale warte swojej ceny.

  2. Sunbrella to najlepsze tkaniny do mebli outdoroowych. Jesteście chyba jedyni, ktorzy oferują te tkaniny. Zestawienie foteli z włókien z drewnianym stołem – ciekawe, aczkolwiek trochę ryzykowne…

    1. Zestawienie foteli wyplatanych z włókna VIRO ze stołem z drewna teakowego jest bardzo ciekawe. Aktualnie można zobaczyć to z bliska w Willow House Domoteka. W mojej ocenie – rewelacja, ale dla odważnych i to nie ze względu na fotele, ale stół, który jest wyprodukowany z drewna rozbiórkowego. Tak, stół jest rewelacyjny.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Blog na WordPress.com.

Up ↑

%d blogerów lubi to: