Wyróżnienie red dot design award dla LAZY LOUNGE


Reddot design award jest najbardziej znanym na świecie konkursem dla designerów i projektantów. Coroczna nagroda przyznawana przez Design Zentrum Nordrhein Westfallen jest jedną z najbardziej prestiżowych przyznawanych w świecie wzornictwa. (Tę informacje podaję dla tych czytelników, którzy dopiero rozpoczynają spacer w krainie wzornictwa i designu.) A teraz najważniejsze: w tym roku wyróżnienie w tym prestiżowym konkursie otrzymał zestaw mebli Lazy Lounge zaprojektowany przez znanych projektantów  Doser+Zimprich dla firmy STERN.

Lazy Lounge wyróznienie red dot design award 2010

Lezy Lounge to bardzo wygodny, modułowy, dostosowywany do indywidualnych potrzeb zestaw mebli do wnętrz i na zewnątrz. Charakterystyczny wygląd meble zyskały poprzez kontrastowe podzielenie ram, oparć i siedzisk. Te lekkie meble są idealne do wyposażenia dużych nowoczesnych obiektów typu lobby hotelowe. Fotel jest super wygodny – zastanawiałem się gdzie dla niego znajdę miejsce w swoim domu.

Meble ogrodowe - sklep

Meble ogrodowe – sklep

3 Responses to Wyróżnienie red dot design award dla LAZY LOUNGE

  1. an.na pisze:

    A może coś o Doser+Zimprich 🙂

  2. Nie odrobiłem lekcji na czas. Nadrabiam zaległości. Yvonne Zimprich i Wolf Doser tworzą duet, który projektuje meble dla wielu znanych firm niemieckich: Ruf Betten, Stern, Ronald Scmitt, Laesko, MWH, Schutz Flechtwerk, Kracke, Lavida, Jofi. Warto zapamiętać designerów Doser+Zimprich, gdyż oprócz mebli projektują wnętrza, wystawy i przedmioty użytkowe.

  3. Wicker pisze:

    Kiedyś widziałem rattanowe krzesło z podnużkiem (bardzo nowoczesna forma) zaprojektowane dla Schutz Flechtwerk, właśnie przez Doser+Zimprich.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d bloggers like this: