Meblościanka inaczej


Marzenie każdego posiadacza M2 i M3 – meblościankę wykonaną z płyty paździerzowej oklejonej dekoracyjną folią, imitująca fornir można zobaczyć jeszcze w niejednym mieszkaniu naszych miast. Dlatego nie będę (zgodnie z założeniami tego bloga) poświęcać czasu tym wynalazkom poprzedniej epoki. To co chcę dzisiaj przedstawić nie ma nic wspólnego z wzornictwem epoki PRL. Półki, szafki, kasetony, całe zestawy, dzięki którym można wyposażyć dowolnej wielkości pomieszczenie: od małego młodzieżowego pokoju lub kameralnej pracowni po duży salon,  a meble, które tam wstawimy muszą pomieścić porcelanę albo kolekcje płyt lub książek. Trudno jest opisywać meble, które zyskują przy bezpośrednim kontakcie. Z reguły marketerzy wyrażają pogląd, że dobre zdjęcie jest w stanie sprzedać każdy produkt. W wypadku mebli z Willow House jest zupełnie inaczej, tylko bezpośredni kontakt z tymi meblami … dotknięcie drewna, próba otwarcia i zamknięcia drzwiczek lub szuflady sprawiają, że nagle chcemy aby doradca z Willow House zaprojektował nam ścianę lub całe wnętrze. Nie piszę tutaj o stołach, bo to jest osobny temat – jedno jest pewne, to są piękne meble, które w epoce Gierka nie byłyby dostępne nawet w sklepach dewizowych Pewex.

Meble z litego drewna Hartmann
Meble z litego drewna Hartmann
Meble INVITO design Peer Anderson
Meble INVITO design Peer Anderson
Meble INVITO design Peer Anderson
Meble INVITO design Peer Anderson

Więcej o tych niezwykłych meblach na stronie www.willowhouse.pl

3 myśli na temat “Meblościanka inaczej

Dodaj własny

  1. Te meble są po prostu kapitalne. Nie dlatego, że są z litego drewna, bo to jeszcze nic wielkiego, ale te „smaczek”. Co do marketingowców i sprzedawania przy pomocy zdjęć – my, jako meblarze, wiemy, że nie ma nic przyjemniejszego niż zajrzeć do środka, pogłaskać czy powąchać. 🙂

  2. Te meble zdecydowanie lepiej wyglądają w rzeczywistości niż w katalogu. To niezwykle rzadki przypadek. Są piękne , nowoczesne i funkcjonalne, co nie zawsze idzie w parze. Lite drewno – świetne.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: