Poza jest wszystkim. Zwłaszcza na szezlongu.


Lambert dla Willow House 036
Szezlong Judy Garland firmy Lambert

Jak dobrze się stało, że w ogrodach przestają dominować plastiki z hipermarketów. Moda na białe, tanie i kompaktowe meble ciągnięte z Niemiec na początku lat 90-tych może i była praktyczna, ale ze słowem design miały tyle wspólnego co dziobak.

Projektanci, a zwłaszcza właściciele sklepów wreszcie poszli po rozum do głowy i poszerzyli swoją ofertę o meble ogrodowe, które są i ładne i praktyczne. Są również niestety drogie…

Prezentowany na zdjęciu obok szezlong Judy Garland niemieckiej (a jakże) firmy Lambert jest wykonany z bardzo lekkiego i jeszcze bardziej wytrzymałego włókna SunLux. Jest ono odporne na dziłanie słońca (promieniowanie UV), wody, śniegu, psów, kotów, zazdrosnych sąsiadów i Bóg wie czego jeszcze. Niestety nie jest dla każdego – jego cena to ponad dziesięć tysięcy złotych powoduje że jest to produkt dla Pań (Panów?), które kochają życie jakie wiodła Judy Garland.

Czy warto go kupic?

A czy warto wydać pół miliona euro na Lamborghini?

Jeśli ktoś jest zainteresowany tematem, to ciekawa kolekcja leżaków/szezlongów/łóżek ogrodowych jest tutaj.

Grzegorz Maląg

4 thoughts on “Poza jest wszystkim. Zwłaszcza na szezlongu.

Add yours

  1. Szezlong prezentuje się imponująco. Na stronie firmy Lambert widziałem taki szezlong wypleciony z rattanu. Czy jest to ten sam model? Ja oczywiści wolę naturę, czyli rattan.

    1. Tak to jest ten sam model. Firma Lambert oferuje ten szezlong wypleciony z rattanu i włókna SunLux. Też byłem nieufny oglądając zdjęcie tego fantastycznego mebla, ale gdy dotknąłem nowe włókno… zachwyciło mnie. Zapraszam do galerii Willow House, gdzie można zobaczyć ten mebel z bliska. W mojej ocenie włókno SunLux jest naprawdę doskonałe.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Blog na WordPress.com.

Up ↑

%d blogerów lubi to: